Okna dachowe i wyłazy

 • GLL 1055

  Okna dachowe z górnym otwieraniem

  Wykorzystaj przestrzeń najlepiej jak możesz. Pod naszymi otwieranymi u góry oknami dachowymi możesz ustawiać meble bez obawy, że utrudnią one otwieranie i zamykanie okna. Nasz wyjątkowy system górnego otwierania umożliwia montaż okien na wysokości, z której będziesz mieć najlepszy widok – zarówno na stojąco, jak i na siedząco.

 • GLL 1055B

  Okna dachowe z dolnym otwieraniem

  Drewniane okna dachowe otwierane i zamykane elegancką klamką w dolnej części skrzydła. Zalecane gdy potrzebne jest umieszczenie okna wyżej, na przykład z powodu wysokiej ścianki kolankowej.

 • Balkon w dachu

  Okna dachowe balkonowe

  Jeszcze więcej światła i powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych na poddaszu

 • VFE

  Okna kolankowe

  Przedłużenie w dół okien połaciowych, gdy ścianka kolankowa jest wysoka

 • Wyłaz do dachu płaskiego

  Okna do płaskiego dachu

  Szczególnie zimą zapewniają maksymalne zyski energii słonecznej i minimalne straty ciepła. Innowacyjna konstrukcja okna zapewnia wysokie parametry izolacyjne. Profil ościeżnicy i skrzydła wykonane są z wielokomorowego profilu z twardego PCV z komorami wypełnionymi wysokoizolującym polistyrenem. Złożony system uszczelek, kopuła poliwęglanowa lub akrylowa chroniąca przed śniegiem i deszczem oraz zespolona szyba energooszczędna zapewniają doskonałą ochronę cieplną.

 • Kołnież EDB <br>materiał pokryciowy o grubości do 38 mm

  Kołnierze uszczelniające i produkty izolacyjne

  Nowe okno dachowe VELUX należy zamontować z kołnierzem. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu nasze kołnierze dokładnie pasują do okien i tworzą wodoszczelne połączenie między oknem dachowym VELUX a materiałem pokryciowym. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby bezpiecznie i skutecznie odprowadzały wodę. Są też dostępne w różnych wersjach pasujących do wielu materiałów pokryciowych.

 • GTL – klapowo-obrotowe

  Okna wyłazowe i wyłazy dachowe

  Wyłaz dachowy jest konieczny niemal w każdym domu, bo umożliwia bezpieczne wyjście na dach dla kominiarzy, instalatorów lub w celu wykonania prac konserwacyjnych.  Rodzaj wyłazu dachowego dobiera się do rodzaju pomieszczenia, w którym będzie on zamontowany.

 • Rolety dekoracyjne

  Rolety

  Okna dachowe wypełniają Twój dom swiatłem i świeżym powietrzem. Właściwie dobrana roleta VELUX wprowadzi do Twojego wnętrza klimat najlepszy z możliwych. Niezależnie od tego, czy chcesz zaciemnić swoją sypialnię czy delikatnie zmiękczyć ostre promienie popołudniowego słońca w salonie  - dobierz nasze rolety do okien dachowych i dopasuj je do Twojego trubu życia.

 • Markizy

  Markizy, żaluzje, moskitiery

  Markizy VELUX są instalowane na zewnątrz okna dachowego. Zapewniają skuteczną ochronę termiczną, ponieważ do 73% promieni słonecznych jest zatrzymywanych zanim dotrze do powierzchni szyby. Markiza zatrzymuje ciepło i utrzymuje chłodną temperaturę wewnątrz pokoju. Materiał z którego wykonana jest markiza nie zasłania widoku, więc możesz cieszyć się widokiem za oknem bez żadnych ograniczeń.

 • Rolety zewnętrzne

  Rolety zewnętrzne

  Rolety zewnętrzne VELUX rolety zapewniają optymalny komfort termiczny na poddaszu. Chronią przed nadmiernym nagrzewaniem latem, zmniejszają hałas padającego deszczu i gradu, zaciemniają pomieszczenie stwarzając idealne warunki do popołudniowej drzemki lub spokojnego snu podczas jasnych, letnich nocy. Jest to optymalne rozwiązanie do sypialni i pokoi dziecięcych.

 • Panel dotykowy Velux KLR 200

  Systemy sterowania

  Jeden dom – jeden system io-homecontrol® to  kompleksowe rozwiązanie i standard automatyki radiowej dla całego domu