Dachówka cementowa

 • Romańska <br>kasztanowy Cisar

  Dachówka betonowa Braas Romańska

  Od półwiecza profil dachówki romańskiej wyznacza trendy w krajobrazie polskich i europejskich dachów. Można na niej polegać, ponieważ charakteryzuje się klasyczną formą, dzięki czemu znajduje uniwersalne zastosowanie na dachach małych budynków, jak i wytwornych willi.

 • Bałtycka brązowy

  Dachówka betonowa Braas Bałtycka

  Asymetryczna fala dachówki Bałtyckiej sprawia, iż na każdym dachu powstaje ciekawa gra światła i cieni.Wyjątkowy wdzięk tego charakterystycznego profilu ceniony jest w całej Polsce.

 • Tegalit brąz kolonialny

  Dachówka betonowa Braas Tegalit Protegon

  Nowoczesny design – wyraźnie poprowadzone linie i geometryczny wzór. Tegalit doskonale sprawdzi się na dachu nowobudowanego budynku, nadając mu efektowny, nowoczesny wygląd. Jednak jej elegancki i prosty kształt pozwala również użyć ją na obiektach remontowanych. Oryginalny i nieszablonowy kształt wielokrotnie nagradzanej dachówki uzupełniają cztery ciekawe barwy.

 • Celtycka brązowy

  Dachówka betonowa Braas Celtycka

  Oto Celtycka: ponadczasowy design dzięki symetrycznie ukształtowanej formie. Niezawodność i korzyści ekonomiczne w jednym.

 • Grecka brązowy

  Dachówka betonowa Braas Grecka

  Dachówka Grecka, dzięki niej uzyskacie Państwo efekt silnego, masywnego, przyciągającego oko dachu o wyraźnym rysunku.

 • Reviva ceglana

  Dachówka betonowa Braas Reviva

  Reviva jest czymś wyjątkowym wśród dachówek. Łączy ona klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych (mniejszy ciężar m2, szybkość układania, trwałość). Dzięki technologii, dachówka Reviva posiada wysoką wytrzymałość, wyrazisty i bardzo trwały kolor oraz gładką powierzchnię. Model ten podkreśli piękno dachów o różnych kształtach a dzięki swojej niskiej wadze jest idealnym rozwiązaniem na remontowane dachy.

 • Teviva czarny

  Dachówka betonowa Braas Teviva

  Dachówka Teviva charakteryzuje się prostym, nowoczesnym kształtem i czystą linią. Jej płaska forma podkreśli nowoczesny styl współczesnej architektury. Dzięki swoim walorom sprawdzi się zarówno na budynkach nowobudowanych jak i remontowanych. Oferowane kolory pasują do szerokiej gamy kolorystycznej aktualnie stosowanej na elewacjach budynków.